Zapraszamy do udziału w badaniu!

Rozpoczynamy pierwsze badanie w projekcie Sonata Bis! Serdecznie zapraszamy!

W ramach badania (około 2-2,5h; badanie stacjonarne w IP PAN w Warszawie) zostaną Państwo poproszeni o podejmowanie decyzji wspólnie z innym uczestnikiem badania.

Za udział w badaniu przewidziane jest wynagrodzenie w wysokości 80 zł oraz dodatkowa nagroda w wysokości od 20 do 70 zł, w zależności od liczby punktów uzyskanych w ramach głównej części procedury, wypłacane w bonach Pluxee.

Proces rekrutacji będzie składał się z dwukrotnego wypełnienia kwestionariuszy online w odstępie dwóch tygodni. Ze wszystkimi osobami spełniającymi kryteria włączenia do badania, skontaktujemy się mailowo z prośbą o wypełnienie drugiej ankiety rekrutacyjnej, której wypełnienie powinno zająć około 5 minut.

W celu zgłoszenia się do badania prosimy o wypełnienie poniższej ankiety (około 15 minut): https://badania.psych.pan.pl/index.php?r=survey/index&sid=525361&lang=pl

W trakcie wypełniania ankiety rekrutacyjnej jest także możliwość wzięcia udziału w dodatkowym badaniu online, wśród którego uczestników rozlosujemy 10 bonów do Empiku o wartości 50 zł.

Wszystkie szczegóły w pełnej treści ogłoszenia: http://www.neuronauka-spoleczna.pl/…/Informacja_dla…