Recruitment of the participants in Loneliness Project

Serdecznie zapraszamy do udziału w Konkursie, który polega na uczestnictwie w badaniu naukowym prowadzonym przez Pracownię Neuronauki Społecznej Instytutu Psychologii PAN.

Aby wziąć udział w naszym badaniu, kliknij w poniższy link:

Badanie będzie składało się z czterech etapów: trzech spotkań (badanie behawioralne z pomiarem EKG, skan w rezonansie magnetycznym, badanie przy użyciu EEG) oraz tygodniowego pomiaru emocji i aktywności przeprowadzanego przy pomocy krótkich ankiet oraz urządzenia typu smartwatch.
 
Za udział w Konkursie i wypełnienie wszystkich procedur badawczych przewidziana jest nagroda w wysokości do 500 złotych w bonach Sodexo. Nagrodę otrzymają wyłącznie uczestnicy, którzy wezmą udział we wszystkich etapach Konkursu. Dokładny opis procedur badawczych znajduje się tutaj:
Szukamy osób mieszkających w Warszawie lub okolicach, w wieku 18-35 lat, praworęcznych, bez zdiagnozowanych chorób psychiatrycznych, neurologicznych i sercowo-naczyniowych, urazów mózgu, a także mogących wziąć udział w badaniu z użyciem rezonansu magnetycznego (czynniki wykluczające: m.in. metalowe elementy w ciele, ciąża, tatuaże w okolicy głowy, makijaż permanentny) oraz EEG (czynniki wykluczające: m.in. dredy, choroby skóry głowy).
 
W razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości prosimy o kontakt na adres mailowy projekt-samotnosc@psych.pan.pl.

Czekamy na Wasze zgłoszenia!